آموزش سئو

تصویر سایت خود را با سئو بهینه سازی کنید

چگونه تصویر سایت خود را با سئو بهینه سازی کنیم؟

 

تصویر سایت| تصاویر خود را در مقالات خود بگنجانید تا افراد بتوانند بهتر متن شما را درک کنند. تصاویر انتخاب شده موجب تقویت پیام شما می. فراموش نکنید می شوند. این تصاویر با ویژگی های alt به خوبی بهبود یافته اند: عناوین ALT و برچسب عنوان موتور جستجو و بهبود دسترسی به وب سایت شما. در این پست همه چیز را در مورد برچسب ها توضیح خواهم داد و اینکه چرا باید آنها و برچسب های عنوان را بهینه کنید.
توجه: اصطلاح “alt tag” یک اختصار معمولی است که در واقع یک صفت alt در برچسب img است. برای هر تصویر در سایت خود ، برچسب alt باید آنچه در آن موجود است را توصیف کند. خوانندگان صفحه نمایش برای افراد نابینا و کم بینا این متن را می خوانند و بنابراین تصویر شما را در دسترس قرار می دهند.
برچسب ها و نمادهای ALT چیست؟
این نماد HTML تصویر کامل است:
ویژگی های alt و عنوان یک تصویر معمولاً به عنوان های alt یا alt متن و عنوان ها گفته می شود ، حتی اگر این تگ از نظر فنی استفاده نشده باشد. متن alt توضیحات و عملکرد تصویر روی صفحه را نشان می دهد. بنابراین اگر تصویری دارید که به عنوان دکمه برای خرید یک محصول X استفاده می شود ، به آن متن متن گفته می شود: “دکمه X برای خرید یک محصول است.”
برچسب alt توسط خوانندگان صفحه و مرورگرها توسط افراد نابینا و بینا مورد استفاده قرار می گیرد تا به آنها بگوید آنچه در تصویر است. ویژگی مارک به عنوان راهنمای ابزار نمایش داده می شود ، بنابراین در صورت دکمه تصویر ، این دکمه می تواند یک تماس اضافی مانند “خرید محصول X اکنون با قیمت ۱۹ دلار” باشد.
هر تصویر باید متن alt داشته باشد. نه فقط به منظور موتورهای جستجو بلکه به دلیل اینکه افراد نابینا و کم بینا نمی دانند تصویر چیست. عنوان نام لازم نیست. این می تواند کمک کننده باشد ، اما در اکثر موارد ، خارج شدن از آن نباید زیاد مسئله باشد.

چگونه تصویر سایت خود را با سئو بهینه سازی کنیم؟
چگونه تصویر سایت خود را با سئو بهینه سازی کنیم؟

اما اگر یک تصویر هدف نداشته باشد چه؟

 

اگر تصاویر خود را در طراحی دارید که کاملا به دلایلی طراحی هستند، شما این کار را اشتباه انجام میدهید، زیرا این تصاویر باید در CSS شما باشد و نه در HTML. اگر واقعا نمیتوانید آن را تغییر دهید، به ویژگی alt empty آن خاتمه دهید، مانند:
ویژگی alt empty خالص مطمئن می کند که خوانندگان روی صفحه بر روی تصویر حرکت کنند.
متن اصلی و جستجوگرها
گوگل، در مقاله خود در مورد تصاویر، دارای عنوان “ایجاد عالی متن بزرگ” است. این یک تصادف نیست، گوگل مقدار متناسب با مقدار بالا برای تعیین آنچه بر روی تصویر است را نشان می دهد، اما همچنین تعیین موضوع اطراف متن است. به همین دلیل، در تجزیه و تحلیل محتوا Yoast SEO ، چک به طور خاص برای دیدن اینکه شما حداقل یک تصویر با یک برچسب ALT شامل کلید واژه های تمرکز خود را داشته باشد.
Yoast SEO دارای سه مرحله زیر برای تصاویر و متن alt خود در پست های شما است:

ما به طور خاص نمی گوییم که شما باید کلمات کلیدی خود را به هر علامت alt به هرزنامه ببخشید. برای پست های خود یک تصویر خوب و با کیفیت دارید که در آن کلمات کلیدی فوکوس در متن alt text محسوب می شود.
اگر به سه تصویر بالا نگاه کنید، آنها دارای همان برچسب ها و علامت های عنوان هستند، بنابراین شما فقط می توانید منتظر باشید تا آنها را ببینید. همانطور که می بینید، متن ها متنوع هستند. این چیزی است که یک متن خوب به نظر می رسد.
اگر تصویر شما یک محصول خاص است، شامل نام کامل و محصولات ID در برچسب ALT است، به طوری که می توان آن را به راحتی یافت. به طور کلی: اگر یک کلمه کلیدی برای پیدا کردن چیزی که بر روی تصویر مفید است، می توانید آن را در برچسب alt قرار دهید.

ویژگی های alt و title در وردپرس

هنگامی که یک تصویر را در وردپرس آپلود می کنید، می توانید عنوان و ویژگی alt را نیز تنظیم کنید. به طور پیش فرض آن از نام فایل تصویر در عنوان صفت استفاده می کند، که اگر شما هیچ ویژگی alt ندارید، ویژگی alt را کپی کنید. این نه تنها بهتر از نوشتن نیست، بلکه واقعا ناچیز است. شما واقعا باید وقت خود را برای ساخت یک متن مناسب ALT برای هر تصویری که به یک پست اضافه می کنید، بکشید. رابط کاربری آن را آسانتر می کند، بر روی یک تصویر کلیک کنید، دکمه ویرایش را فشار دهید، و یک رابط مانند این نمایش داده می شود.
برای انجام این کار، به غیر از تنبلی، بهانه ای نیست. SEO شما (تصویر) واقعا مفید خواهد بود اگر شما این جزئیات کوچک را درست دریافت کنید و کاربران بصری را به چالش بکشید.
لینک ها برای جستجوگرها اهمیت دارند. بنابراین ساختمان ارتباط باید قطعا بخشی از استراتژی کلیدی SEO شما باشد. اما مهمتر از همه، ساختمان لینک باید بخشی از استراتژی رشد شما باشد. لینک ها باید به طور مستقیم ترافیک را به سایت شما کمک کنند. در این پست، من ۶ گام مهم برای یک استراتژی ساخت پیوند موفقیت آمیز، راه SEO جامع را شرح خواهم داد.

 

 

چگونه تصویر سایت خود را با سئو بهینه سازی کنیم؟
چگونه تصویر سایت خود را با سئو بهینه سازی کنیم؟
نمایش بیشتر

فاطمه شمس

فاطمه شمس | دکتری اقتصاد نظری و همچنین استاد دانشگاه خوارزمی تهران هستم . مدتی هست که در زمینه بازاریابی دیجیتال تحقیق می کنم و یکی از سایت هایی که با آن همکاری دارم سایت مستر وایز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا