آموزش سئو

اثر هاست بر سئو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

اثر هاست بر سئو

اثر هاست بر سئو

اثر هاست بر سئو  واقعی  یا صرفاً برای شرکتهای میزبان تبلیغاتی است سوال افراد زیادی می باشد. برای ورود به دنیای وب ، پارامترهای مختلف را در نظر بگیرید و میزبانی وب را بر اساس آنها خریداری کنید. در مستر وایز ، ما سعی کردیم پاسخی جامع برای چگونگی تأثیر این امر بر عملکرد سایت بدهیم.
پاسخی جامع به این سؤال ارائه دهیم و با جزئیات توضیح دهیم که
آیا أثر هاست بر سئو واقعی است؟
پاسخ ما بله است!

واقعیت این است که سرویس میزبانی وب شما می تواند موجب بهبود رتبه موتورهای جستجوگر سایت شما گردد. می دانیم کلمات کلیدی ، پیگیریها و سایر مؤلفه های بهینه سازی محتوا منجر به استراتژی مناسب SEO می شوند. اما اثر مثبت این امر در مواردی که در انتخاب میزبان وب به اندازه کافی مراقب باشید صادق می باشد.

بسیاری از افراد از اهمیت تأثیرات هاست بر سئو آگاهی ندارند و به آن توجه نمی کنند. آنها پول زیادی را صرف سئو می کنند ، اما نمی دانند که میزبانی ضعیف چه ضرری و آسیبی به آنها خواهد رساند.

این مقاله ، اثر هاست بر سئو را بیان می کند و دقیقاً به شما خواهد گفت که چگونه بکار بردن هاست نامناسب در سئو بر رتبه شما در Google تأثیر می گذارد.

تاثیر هاست بر سئو
تاثیر هاست بر سئو

اثر هاست بر سئو در هنگام وقوع خرابی (DownTime) در هاست

اثر هاست بر سئو و ایجاد خرابی در وب سایت شما می تواند صدمات زیادی به سئو و رتبه بندی موتورهای جستجو شما وارد کند.

فرض کنید سرویس ارائه دهنده هاستینگ شما می خواهد انتقال سرور، عملیات بک آپ گیری یا اعمال دیگری را انجام دهد و از طرف دیگر سایت شما برای مدتی از دسترس خارج است. در این حالت افرادی که به سایت شما وارد می شوند با صفحه ۴۰۴ روبرو می شوند که این امر نشان دهنده در دسترس نبودن سایت شما می باشد.

این تجربه و این رویداد بر تاریخ سایت شما تأثیر می گذارد و از نمایش گوگل سایت شما در جستجوهای آینده جلوگیری می کند.

خوشبختانه ، گوگل به طور مرتب پیوندهای سایت شما را رصد می کند و هنگام برطرف کردن مشکل ، به شما اطلاع می دهد که البته این اتفاق می تواند یک روز تا یک هفته طول بکشد.

یک شرکت میزبان خوب عملیات لازم را در زمان مناسب (معمولاً نیمه شب) و به گونه ای انجام می دهد که کمترین خسارت به سایت وارد شود. بنابراین انتخاب میزبان مناسب می تواند این مشکل را تا حد زیادی حل کند.

تاثیر هاست بر سئو
تاثیر هاست بر سئو

اثر سرعت هاست روی سرعت سایت و سئو

اثر هاست بر سئو آن چنان است که اگر شرکت هاست سایت شما را روی سروری قرار داده که دارای سایت های ترافیک های زیادی است ، در واقع سرور زمان زیادی را برای پردازش سایر وب سایت ها و درخواست های مربوط به آنها می گذارد.

بنابراین شما برای بدست آوردن منابع سرور به طور عملی با سایر سایت ها رقابت می کنید بطوریکه ترافیک آنها سایت شما را کند کرده همچنین می تواند به SEO شما آسیب برساند.

یک شرکت میزبان خوب سرور خود را به گونه ای تنظیم می کند که منابع کافی در بالای ترافیک برای ارائه خدمات به کلیه سایت ها وجود داشته باشد ، بنابراین مانع از رقابت بین سایت ها بر روی منابع سرور می شود.

تاثیر هاست بر سئو
تاثیر هاست بر سئو

بنابراین انتخاب یک هاستیگ مناسب روی سرعت سایت شما تاثیر گذار است که این موضوع به نوبه خود منجر به بهبود و افزایش رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر می‌شود.

جمع بندی اثر هاست بر سئو

اثر هاست بر سئو به گونه ای است که گزینش یک شرکت میزبانی بد که دائماً با خرابی سایت روبرو است می تواند تأثیر مهلکی بر سئو شما داشته باشد و تمام هزینه ها و زمان صرف شده برای بهبود سئو را از بین ببرد.

بنابراین اکنون که با تاثیر میزبانی در سئو آشنا شدید ، حتما میزبانی مناسب را انتخاب کنید.

تاثیر هاست بر سئو
تاثیر هاست بر سئو
نمایش بیشتر

فاطمه شمس

فاطمه شمس | دکتری اقتصاد نظری و همچنین استاد دانشگاه خوارزمی تهران هستم . مدتی هست که در زمینه بازاریابی دیجیتال تحقیق می کنم و یکی از سایت هایی که با آن همکاری دارم سایت مستر وایز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا