آموزش کسب و کار اینترنتی

۴ روش کسب و کار اینترنتی را بیاموزید

روش کسب و کار اینترنتی چیست؟

روش کسب و کار اینترنتی |از سری آموزش های کسب و کار اینترنتی به موضوع روش کسب وکار اینترنتی می پردازیم.

اگر به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید و سرمایه ندارید نگران نباشید.

در اینجا ۴ راه برای کسب درآمد آنلاین آورده شده است که برخی از آنها به غیر از هزینه اتصال به اینترنت به هیچ هزینه دیگری نیاز ندارند.

من امیدوارم که شما به عنوان یک هدیه از پدر خود به عنوان یک کودک دریافت یک کامپیوتر!زندگی به عنوان یک وبلاگ نویس تازه کار بسیار دشوار است ،

به خصوص اگر شما کار روزانه ندارید یا استعفا داده اید تا تمام وقت خود را صرف تولید محتوا کنید.

وبلاگ نویسی به زمان ، صبر ، عزم ، انضباط ، استراتژی و مهارت های نوشتاری خوب نیاز دارد.

وقتی در حال ساختن یک وب سایت هستید تا درآمد زیادی کسب کنید .

(بیایید واقع بین باشیم! اکثر افراد برای ایجاد آزادانه و بدون نیاز به کار در شرایط بسیار دشوار ، یک وب سایت حرفه ای طراحی می کنند)

و شما می خواهید از این طریق ثروت زیادی بدست آورید. صورتحساب ها و گذراندن دوره پرحاشیه ، همیشه باید سعی کنید به طریقی درآمد کسب کنید.

در ادامه در سایت مستر وایز ،۴ روش کسب و کار اینترنتی را یادآور می شویم.

روش کسب و کار اینترنتی
روش کسب و کار اینترنتی

ویدیوهای آموزشی

روش کسب و کار اینترنتی  |یکی از ایده های کسب و کار اینترنتی که رایج است، تهیه و فروش ویدیوهای آموزشی می‌باشد. شما حداقل در یک زمینه اطلاعات و مهارت خوبی دارید، و توانایی این را دارید که مفاهیم این زمینه را آموزش دهید. کاری که لازم است انجام دهید این است که از این آموزش فیلم ضبط کنید، و بعداً این فایل ویدیویی را به فروش بگذارید.

بهتر است ویدیوهای خود را در محلی ثابت و مشخص برای فروش قرار دهید، که مناسب ترین گزینه یک وبسایت است. شما می‌توانید برای خود یک وبسایت راه اندازی کنید و ویدیوهای آموزشی خود را در بخش فروشگاه آن قرار دهید.

اگر نمی‌دانید چطور می‌توان وبسایت راه‌اندازی کرد جای نگران نیست. شما با استفاده از بسته آموزشی راه اندازی وبسایت قادر خواهید بود تنها در عرض ۶ ساعت این کار را یاد بگیرید.

روش کسب و کار اینترنتی
روش کسب و کار اینترنتی

نیروی تایپیست

 روش کسب و کار اینترنتی| تایپ کردن متون نیز یکی دیگر از ایده های کسب و کار اینترنتی می‌باشد، که می‌توانید فرصت های شغلی آن را در وبسایت های فریلنسر یا برون سپار پیدا کنید. ممکن است بپرسید که وبسایت های فریلنسر چه نوع وبسایت هایی هستند؟

وبسایت های فریلنسر یا برون سپار محلی هستند که مشتریان و خدمات دهندگان می‌توانند در آن جا یکدیگر را پیدا کرده و باهم همکاری کنند. شما پس از ثبت نام در این وبسایت ها و تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود، قادر خواهید بود مشتری پیدا کنید و سفارش بگیرید.

برای نمونه شما می‌توانید در وبسایت مستر وایز که یکی از سایت های پربازدید داخلی در این زمینه می‌باشد عضو شوید، سپس خواهید دید که چه فرصت های شغلی گوناگونی پیش روی قرار دارد.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که فعالیت در زمینه تایپ نیازمند دقت و سرعت بالایی می‌باشد.

روش کسب و کار اینترنتی
روش کسب و کار اینترنتی

کتاب صوتی

روش کسب و کار اینترنتی |بسیاری از افراد علاقه مند به مطالعه و کتاب خوانی هستند، اما به بخاطر مشغله های زیاد یا هر دلیل دیگری فرصت نمی‌کنند کتاب بخوانند. در چنین شرایطی می‌توان ایده‌ی کتاب صوتی را ارائه داد تا این دسته افراد بتوانند در هر زمان و هر مکان به کتاب مورد نظر خود گوش دهند.

شما می‌توانید کتاب های پرطرفدار را با صدای واضح و رسا بخوانید و صدای خود را ضبط کنید، سپس این فایل صوتی را به عنوان کتاب صوتی به فروش بگذارید. اگر برای خود وبسایت ساخته اید می‌توانید این فایل ها را در بخش فروشگاه آن قرار دهید. اگر هم به هر دلیلی نمی‌خواهید وبسایت داشته باشید، می‌توانید با وبسایت هایی مانند نوار که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند  همکاری کنید و برای آن‌ها کتاب صوتی تولید کنید.

روش کسب و کار اینترنتی
روش کسب و کار اینترنتی

دیجیتال پینتینگ

روش کسب و کار اینترنتی |یکی دیگر از ایده های کسب و کار اینترنتی که امروزه بین قشر جوان طرفدار زیادی پیدا کرده، دیجیتال پینتینگ است.

شما می‌توانید تکنیک دیجیتال پینتینگ یا نقاشی با کامپیوتر را یاد بگیرید، و سپس از دیگران سفارش قبول کنید و نقاشی هایی که می‌خواهند را برایشان بکشید. برای یاد گرفتن دیجیتال پینتینگ هم می‌توانید در کلاس های حضوری شرکت کنید، هم می‌توانید ویدیوهای آموزشی مربوط به آن را تماشا کنید.

اما از کجا باید مشتری پیدا کرد و سفارش گرفت؟ شما به یک محل مشخص نیاز دارید تا کار خود را معرفی کنید و با مشتریان ارتباط برقرار نمایید.

بهتر است که برای خود یک سایت داشته باشید، اما داشتن یک کانال تلگرام یا حساب اینستاگرام نیز می‌تواند نیاز شما برطرف سازد. طبیعتاً در ابتدای کار تعداد سفارش ها کم خواهد بود، مقداری زمان لازم است تا شما شناخته شوید و افراد بیشتری با کارهای شما آشنا شوند.

روش کسب و کار اینترنتی
روش کسب و کار اینترنتی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا