مدیر رسانه

سئو و کاربرد آن برای بهینه سازی سایت های خبری

سئو و کاربرد آن برای سایت های خبری

سئو و کاربرد آن|به عنوان یک رسانه ، سایت خبری یکی از جنجالی ترین سایت های جهان و ایران است که طرفداران و خوانندگان زیادی دارد. بهینه سازی یک سایت خبری موضوعی است که ما باید درباره آن اطلاعاتی را ارائه دهیم. به دلیل وقایع و اتفاقات واقعی و غیرقابل پیش بینی ، یک سایت خبری باید مطالب را بطور منظم و دائم منتشر کند ، که بصورت آنلاین و به موازات وقایع اتفاق می افتد یا اتفاقاتی که تازه اتفاق افتاده است.

در سایت های خبری و مباحث مختلف آن از جمله اخبار آموزشی ، سئو ، ورزش ، رویدادها و غیره رقابت زیادی وجود دارد و همین امر باعث می شود سایت خبری SEO نیز به زمان نیاز داشته باشد و یک seo گسترده و دائمی داشته باشد. سایتهای خبری به یک سایت سئوی دائمی نیاز دارند و تنها یک روش SEO اخبار وجود دارد.
چرا سئو دائمی؟
۱) به دلیل بروزرسانی مداوم سایتهای خبری و انتشار مطالب بصورت روزانه و روتین
۲) توزیع موضعی سایتهای خبری
۳) رقابت شدید سایتهای خبری در بین کاربران علاقمند به اخبار

ایده های این مقاله عمدتا برای سئو و بهینه سازی سایت های بزرگ استفاده می شود. به طور کلی ، SEO وب سایت های خبری به چهار دسته طبقه بندی می شود:

قالب ها و بهینه سازی لینک

۲٫ بهینه سازی محتوا

۳- بهبود ساختار پیوندهای داخلی

۴- بهینه سازی سرویس Google News

سئو و کاربرد آن برای بهینه سازی سایت های خبری
سئو و کاربرد آن برای بهینه سازی سایت های خبری

 قالب و بهینه سازی لینک ها

این کار ممکن است بسیار ساده و حتی تا حدودی احمقانه به نظر برسد، اما مزایای بسیاری دارد به عنوان مثال زمانی که ما قالب ها و لینک ها را برای سایت خبری  Wegener’s 7 بهینه سازی کردیم، در عرض ۶ هفته ترافیک موتورهای جستجو تا ۴۰ درصد برای آن افزایش یافت! بسیار خوب!

دلیل مشاوره سئو سایت خبری چیست؟

دلیل توصیه سئو سایت خبری توسط Fast SEO ایجاد آگاهی ، دستیابی به یک زبان مشترک و مواردی است که در این بخش توضیح خواهیم داد. همانطور که گفته شد ، در اخبار سئو ، به دلیل توزیع موضوعی ، کمی متفاوت از سایر سایتها است و SEO سریع برای چنین سایتهایی سئوی اساسی را انجام می دهد.
دلیل اینکه چرا سریع SEO مشاوره SEO را در خدمات SEO خود گنجانده است به شرح زیر است:
۱) نیاز به سئو دائمی در سایت خبری.
دلیل؟ پراکندگی موضوعی ، به روزرسانی های مداوم و دائمی
۲) سئو عمومی حدود ۱ سال یا بیشتر طول می کشد.
دلیل؟ استفاده از سئو اولیه و قانونی گوگل ، یعنی SEO کلاه سفید White White Seo توسط سئو سریع. (ادعاهای کمتر از این برای SEO غیرمعمول است و خدمات SEO با استفاده از Black Hat Seo انجام می شود)
. بعد از اتمام کار SEO توسط SEO سریع
پس از دستیابی به نتیجه مثمر ثمر و ایده آل ، خدمات سریع سئو ادامه خواهد یافت و کار ادامه خواهد یافت ، یعنی تولید محتوا و سئو توسط تیم کارفرما انجام می شود. چطور؟
همه این موارد توسط Fast SEO به تیم کارفرمایان آموزش داده می شود تا بتوانند پس از آن سایت خبری سئو خود را به صورت اصولی و دقیق انجام دهند.
SEO سریع ادعا نمی کند که بهترین است ، اما یکی از بهترین هاست.

سئو و کاربرد آن برای بهینه سازی سایت های خبری
سئو و کاربرد آن برای بهینه سازی سایت های خبری
نمایش بیشتر

فاطمه شمس

فاطمه شمس | دکتری اقتصاد نظری و همچنین استاد دانشگاه خوارزمی تهران هستم . مدتی هست که در زمینه بازاریابی دیجیتال تحقیق می کنم و یکی از سایت هایی که با آن همکاری دارم سایت مستر وایز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا