روانشناسی

کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز چیست؟

کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز را بخوانید

کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز  |Lovemaks به عنوان بهترین کتاب تجاری منتشر شده در پنج سال اول قرن گذشته شناخته شد. این کتاب بیش از ۱۵۰،۰۰۰ نسخه منتشر شده است و به ۱۴ زبان ترجمه شده است. در پی این موفقیت ، از نسخه جدید کتاب رونمایی شد که در آن یک فصل جدید به کتاب اضافه شده است.

فصل جدید کتاب “الماس در یک ذهن” مجموعه ای از ایده ها را برای تولید کنندگان و صاحبان مغازه ها و فروشگاه های کوچک ارائه می دهد. در این کتاب ، رابرتز به بررسی تاریخچه خرید و چگونگی روند خرید در طی ۱۰ سال گذشته دستخوش تغییرات گسترده شده است. کوین در این کتاب ما را ترغیب به استفاده از عناصر دیگر می کند. عواطف ، صمیمیت و عشق.

کوین رابرتز مدیرعامل Saatchi & Saatchi ، یکی از بزرگترین و موفق ترین سازمان های خلاق است که بیش از ۵۰ مارک جهانی را مدیریت می کند. رابرتز هدایت تیمی با بیش از ۷۰۰۰ نفر در ۸۲ کشور جهان را به عهده دارد. مدیریت خلاقانه وی باعث شد تا این شرکت در سال ۲۰۰۳ به عنوان آژانس برتر تبلیغاتی جهان شناخته شود.

کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز چیست؟
کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز چیست؟

 کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز (love marks)

کتاب lovemaks به عنوان بهترین کتاب تجاری منتشر شده در پنج سال اول قرن اخیر شناخته شد. این کتاب تا کنون بیش از ۱۵۰ هزار نسخه چاپ شده است و به ۱۴ زبان دنیا ترجمه شده است. پس از این موفقیت، یک ویرایش جدید از کتاب رونمایی شد که در آن فصل جدیدی به کتاب اضافه شده بود.

فصل جدید کتاب با نام «الماس‌های درون یک ذهن» مجموعه‌ای از ایده ها را برای تولید کنندگان و صاحبان فروشگاه ها و مغازه های کوچک ارائه می‌کند. رابرتز در این کتاب به بررسی تاریخچه خرید و چگونگی تغییرات گسترده ای که  فرآیند خرید در طی ۱۰ سال اخیر تجربه کرده است، می‌پردازد. کوین در این کتاب ما را به استفاده از عناصر دیگری تشویق می‌کند. احساسات، صمیمیت و عشق.

کوین رابرز مدیر عامل شرکت Saatchi & Saatchi است، یکی از بزرگ ترین و موفق ترین سازمان های خلاق که مدیریت بیش از ۵۰ برند جهانی را در دست دارد. رابرتز سرپرستی تیمی با بیش از ۷۰۰۰ نفر را در ۸۲ کشور برعهده دارد. مدیریت خلاقانه او باعث شد تا این شرکت در سال ۲۰۰۳ به عنوان آژانس تبلیغاتی جهانی برتر شناخته شود.

کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز چیست؟
کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز چیست؟

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا