آموزش کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی در منزل چیست؟

کسب و کار اینترنتی در منزل را با ما بیاموزید

کسب و کار اینترنتی در منزل چیست؟ | کار در خانه سرانجام در خانه شما درآمد کسب می کند. تجارت اینترنتی خانگی مشاغل مستقر در خانه است که از اینترنت برای کسب درآمد اینترنتی استفاده می کند. به عبارت دیگر ، مشاغل خانگی اینترنتی به این معنی است که در خانه و استفاده از اینترنت درآمد کسب می کنید.

تعداد زیادی مشاغل خانگی اینترنتی در سایت های مختلف ایرانی و خارجی معرفی شده است ، اما باید گفت که این نوع مشاغل محدودیتی ندارد و منبعی وجود ندارد که این مشاغل را به طور کامل معرفی کند. این بدان معناست که می توانید با کمی تفکر شروع به تجارت خانگی خانگی جدید و منحصر به فرد کنید.

راه اندازی و طراحی سایت

در صورتی که شما با نحوه راه اندازی و طراحی سایت آشنا باشید، می‌توانید در خانه سفارش بگیرید و برای دیگران سایت طراحی کنید. اگر هم این کار را بلد نیستید نگران نباشید، می‌توانید در مدت زمان کم آن را به راحتی یاد بگیرید.

جالب است بدانید که برای طراحی وبسایت لازم نیست حتما دانش برنامه نویسی و کد نویسی داشته باشید، شما می‌توانید با استفاده از بسته آموزشی راه اندازی وبسایت  در تنها ۶ ساعت و با کمترین هزینه یاد بگیرید که چطور بدون کد نویسی برای خود وبسایت راه اندازی و طراحی کنید.

کار در منزل اینترنتی | با این چند روش برای خود استقلال مالی داشته ...۱٫ کسب و کار اینترنتی در منزل چیست |بنر تبلیغاتی

یکی از گزینه های خوب کار در منزل اینترنتی، بنر تبلیغاتی است. اگر شما سایت داشته باشید احتمالا سایت شما دارای حاشیه های خالی می‌باشد. شما می‌توانید از این حاشیه ها نیز درآمد کسب کنید.

برای این کار لازم است در سایت اعلام کنید که تبلیغات بنری می‌پذیرید تا علاقمندان بتوانند به شما سفارش بدهند. بنر تبلیغاتی یک یک فایل تصویری با اندازه ای مشخص می‌باشد که خود سفارش دهنده‌ی تبلیع باید برای شما ارسال کند. سپس شما بعد از تایید شما آن را به عنوان بنر تبلیغاتی در حاشیه های سایت خود قرار می‌دهید.

در این زمینه باید بدانید که بنرها انواع و اندازه های مختلفی دارند و قیمت هر کدام متفاوت است.

کار در منزل اینترنتی ویدیوهای آموزشی

۲٫ کسب و کار اینترنتی در منزل چیست |ویدیوهای آموزشی

یک کار در منزل اینترنتی که نیاز به تجهیزات خاصی ندارد تهیه و فروش ویدیوهای آموزشی است. اگر با خود فکر کنید می‌بینید که یک یا چند موضوع وجود دارد که شما در آن زمینه اطلاعات خوبی دارید. شما می‌توانید درباره این موضوع ها ویدیوی آموزشی تهیه کنید و به فروش بگذارید. به این شکل که از آموزش خود فیلم ضبط کنید و بعد آن‌ها را برای خرید داخل فروشگاه سایت خود قرار دهید.

فروش ویدیوهای آموزشی یک منبع درآمد بالقوه است، چرا که شما یک بار ویدیو را ضبط می‌کنید، اما می‌توانید آن را بارها و بارها بفروشید..

۳٫ کسب و کار اینترنتی در منزل چیست |طراحی گرافیک

اگر در کار های گرافیکی مانند طراحی لوگو، تایپوگرافی، طراحی کارت ویزیت و کاتالوگ، اینفوگرافی و عکس نوشته، طراحی استیکر، طراحی پوستر و بنر، و … استعداد دارید، می‌توانید سفارش های طراحی گرافیک قبول کنید و از این راه به درآمد خوبی برسید. اما از کجا می‌توانید سفارش بگیرید؟

کسب و کار اینترنتی در منزل درآمد به دلار آموزش راه اندازی تجارت ...

شما با ثبت نام در وبسایت های برون سپار یا فریلنسر می‌توانید در زمینه های مختلف مشتری پیدا کنید، که یکی از این زمینه ها طراحی گرافیک می‌باشد. وبسایت های فریلنسر محلی را فراهم آورده اند تا مشتریان و خدمات دهندگان بتوانند همدیگر را پیدا کنند و با یکدیگر شروع به همکاری کنند.

کار در منزل اینترنتی | کسب درآمد میلیونی از کار اینترنتی | مدیروردپرس

۴٫ کسب و کار اینترنتی در منزل چیست |دیجیتال پینتینگ

یک راه کار در منزل اینترنتی دیگر که امروزه طرفدار و خواهان زیادی پیدا کرده است، دیجیتال پینتینگ یا نقاشی با کامپیوتر می‌باشد.

شما می‌توانید مهارت دیجیتال پینتینگ را از طریق شرکت در دوره های آموزشی و یا تماشای ویدیوهای آموزشی یاد بگیرید. بعد که در این زمینه مهارت پیدا کردید قادر خواهید بود از دیگران سفارش بگیرید و نقاشی ای که مد نظرشان می‌باشد را بکشید. در انتها نیز پس از دریافت هزینه، فایل نقاشی را برای آن ها ارسال می‌کنید. اما از کجا باید مشتری پیدا کرد؟ شما به محلی نیاز دارید تا در آن کار های خود را معرفی کنید.

یک حساب اینستاگرام یا کانال تلگرام نیز پاسخگوی نیاز شما برای این کار خواهد بود، اما اگر برای خود وبسایت داشته باشید کار شما اعتبار بیشتری خواهد داشت و قابل اعتماد تر و حرفه‌ای تر نیز به نظر خواهید رسید.

۵٫ کسب و کار اینترنتی در منزل چیست |همکاری در فروش

همکاری در فروش محصولات یک سایت از راه های خوب و بی دردسر کار در منزل اینترنتی می‌باشد. در کار همکاری در فروش شما به عنوان بازاریاب باید برای محصولات فروشنده مشتری پیدا کنید و سعی نمایید که این محصولات فروخته شوند. پس از به فروش رسیدن محصولات، درصدی از قیمت آن‌ها به عنوانپورسانت فروش  به شما پرداخت می‌گیرد.

چگونه با کسب و کار اینترنتی در منزل به درآمد میلیونی برسیم؟ - های ...

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا