آموزش سئو

سئو تصویر

سئو تصویر

تصاویر سئو  مناسب را انتخاب کنید
همیشه بهتر است از عکس های اصلی استفاده کنید – عکس هایی که خودتان گرفته اید. صفحه اعضای تیم شما به تصاویری از تیم واقعی تیم شما احتیاج دارد.

مقاله شما به تصاویر سئو متناسب با موضوع شما نیاز دارد. اگر به طور تصادفی یک عکس تصادفی را انتخاب کنید تا تیک تأیید سبز در آنالیز محتوای افزونه SEO ما دریافت کنید ، اشتباه می کنید. تصویر باید موضوع پست را منعکس کند یا اهداف مقاله را ارائه دهد. سعی کنید تصویر را در نزدیکی متن مربوطه قرار دهید. اگر یک تصویر اصلی یا تصویری دارید که می خواهید آنها را رتبه بندی کنید ، اگر منطقی است ، سعی کنید آن را در بالای صفحه قرار دهید.

دلایل ساده ای برای  تصاویر سئو وجود دارد: تصویر همراه با متن در رتبه بندی کلمه کلیدی مورد نظر بسیار بهتر عمل می کند و نتیجه بهتری دارد.
اگر عکس خوبی ندارید از گزینه های دیگر استفاده کنید
اگر عکسی دارید که گرفته اید و می توانید از آن استفاده کنید ، هیچ راه دیگری برای یافتن تصاویر منحصر به فرد و همچنین جلوگیری از کپی کردن عکس ها وجود ندارد. به عنوان مثال ، Flickr.com یک منبع تصویر خوب است زیرا می توانید از تصاویر Creative Commons استفاده کنید

سئو تصاویر نگرانی اصلی این است که ما نمی خواهیم کلمه کلیدی به عنوان اسپم درک شود؛ با استفاده از کلمه کلیدی مشابه در تمام تصاویر یک گالری داده شده است.
این یک سوال خوب در مورد عکاسی SEO است. هنگام فکر کردن به بهینه سازی گالری عکس برای گوگل، من واقعا می توانستم یک نظر اصلی داشته باشم: نوشتن متنِ بیشتر برای همراهی با این عکس ها. در این پست، من تعدادی عکس تصادفی را می گذارم و توضیح می دهم که چه مسیری را با متن و عکاسی SEO جستجو خواهم کرد. ممکن است برخی از ترجیحات شخصی در این مورد وجود داشته باشد، اما مطمئن هستم که این به شما کمک خواهد کرد راهی پیدا کنید که به راحتی بتوانید آن متن را نیز اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که برای نوشتن متن جذاب نیازی به نوشتن کپی رایت نیست.
جدول محتوا
چرا یک عکاس می خواهد با تصاویر رتبه بندی کند؟
عکس های تک و جستجوگرها
گالری عکس و جستجوگرها
عکاسی عروسی و جستجوگرها
عکس های سهام و جستجوگرها
عکاسی مواد غذایی و جستجوگرها
EXIF و تصویر اشیاء
چرا عکاسان از جستجوگرها متنفرند؟
چرا یک عکاس می خواهد با تصاویر رتبه بندی کند؟
اخیرا دوست من ادعا کرده است که از یک تصویر محافظت شده ظاهرا کپی رایت استفاده می کند. این عکاس وب سایت خود را با هشدارهای حق نسخه برداری پر کرده است، اما همچنین تمام عکس های خود را از اشیاء بسیار رایج در Flickr.com (هرچند با استفاده از وضعیت «همه حقوق محفوظ است») در معرض نمایش قرار داد. من کنجکاو هستم که نتیجه چه خواهد بود. همه ما می دانیم یک تصویر در بعضی موارد استفاده می شود، اگر مطمئن نیستید که این کار بی فایده باشد، مگر اینکه خریداری شود. عکس های خود را علامت گذاری کنید اگر نمی خواهید مردم از آنها استفاده کنند. در غیر این صورت، افراد عکس شما را پیدا خواهند کرد و از آن در وبلاگ یا هر چیز دیگری استفاده می کنند. اگر شما علامت گذاری نکردید، این ممکن است یکی از دلایل ایجاد رتبه شما باشد: پول مردم از سرقت عکس شما. اما من فکر می کنم این یک مدل کسب و کار عجیب است.
من فکر می کنم دلیل اصلی که شما می خواهید عکس های خود را به رتبه بگذارید این است که شما به عکس های خود افتخار می کنید. و شما می خواهید مردم این را بفهمند، بنابراین آنها شما را استخدام می کنند. این باید دلیل اصلی سرمایه گذاری در عکاسی SEO در کتاب من باشد. عکس های شما به عنوان یک عکاس به فروش می رسد.
در بخش های زیر، من بیش از پنج مورد عکاسی معمولی را می بینم و توضیح می دهم چگونه می توانم این را برای Google بهینه سازی کنم.
عکس های تک و جستجوگرها

سئو تصویر
سئو تصویر

من در حال حاضر بهینه سازی تصاویر سئو / عکس های خود را در پست تصویر تصاویر سئو SEO  ذکر کردم. برای عکاسی SEO، بدیهی است که خیلی زیاد است.
خلاصه و سریع:
نام فایل مناسب را برای تصویر خود انتخاب کنید
اطمینان حاصل کنید که ابعاد تصویر مطابق اندازه تصویر به عنوان نمایش داده شده است
حجم فایل را برای بارگذاری سریع تر کاهش دهید
برای اسکن آسانتر صفحه، یک عنوان بنویسید
از متن تصویر alt استفاده کنید، عنوان متن اختیاری است
برچسب های OpenGraph و توییتر کارت را برای تصویر اضافه کنید
خط چشمی چپ را با استفاده از یک تصویر شکست ندهید
از تصاویر در نقشه های XML خود استفاده کنید
در کل این واقعا کمک می کند که متن را با این عکس اضافه کنید. مقاله عمدتا تصاویر را برای متنهای غنی تر می نویسد، اما در عوض به خوبی کار می کند. اگر می خواهید تصویر خود را رتبه بندی کنید، باید متن مربوطه را اضافه کنید.
گالری عکس و جستجوگرها

سئو تصویر
سئو تصویر

شما باید تعجب کنید که چگونه همه این عکس ها را رتبه بندی کنید. آنها تقریبا یکسان هستند. برای مثال، یکBMX ران را در یک پارک اسکیت می بینید. جهش! من متاسفم اگر شما یک BMX ران هستید و تمام اسامی و نامهای این جهش ها را می دانید، برای بخش بزرگی از جهان، این یک پرش سوار BMX است. چگونه برای بهینه سازی عکاسی تصاویر سئو  خود برای آن جستجو کنید؟
خوب، این یک دلیل عالی برای اضافه کردن متن است! شما احتمالا روزی را با این بچه ها گذرانیده اید، تعدادی از لنزها را آزمایش کرده اید، تلاش کرده اید با تعادل رنگ سفید و شاید حتی برخی از ارزش های ایزو بازی کنید. شما عکس های عالی از منظر های پویا ایجاد کرده اید. تغییر تاری حرکت و سرعت شاتر در طول روز (و این جایی است که دانش عکاسی من به پایان می رسد). یک داستان در این مورد وجود دارد و آن داستان دانش شما را نشان می دهد. این می تواند اشتیاق شما را برای این طرحی از عکاسی ورزشی نشان دهد. این به بازدید کننده خواهد گفت که اگر آنها می خواهند عکس های بزرگ، مانند آنها بگیرند باید با شما تماس بگیرند. به همین دلیل صفحه گالری میتواند تماس تلفنی به عمل داشته باشد.
به طور خلاصه: اگر شما یک گالری ایجاد کرده اید، در مورد آن بنویسید.
بازگشت به سوال خاص جری در مورد متن ALT در گالری ها، همانطور که در بند اول این مقاله ذکر شده است.در جهان ایده آل شما می توانید متون ALT منحصر به فرد برای تمام این تصاویر ایجاد کنید. آیا این به معنای اسپم کردن کلمه کلیدی است؟ نه اگر شما می توانید کلمات کلیدی دلخواه را برای هر عکس استفاده کنید، به جای تکرار همان متن ALT بارها و بارها. توجه داشته باشید که اگر گالری شما یک صد عکس داشته باشد، باید از خودتان بپرسید: الف) این گالری بیش از حد بزرگ نیست و ب) اگر ساده تر می خواهید، یک صفحه جداگانه برای رتبه بندی کلمه کلیدی (در صورت وجود) داشته باشید و سعی نکنید آن صفحه گالری خاص را رتبه بندی کنید.
عکاسی عروسی و جستجوگرها

سئو تصویر
سئو تصویر

اوه، احساسات در روز عروسی به طوری زیبا در عکس گرفته شده است. یک زن و شوهر، یک لحظه آرام با عکاس که به عنوان یک شاهد سرقت می کند.  فقط، من این طور فکر می کنم. عکاس عروسی چه چیزی را می سازد؟ آیا شما همیشه نوعی وجود دارد که احزاب همراه با مهمانان است و به همین دلیل نامرئی هستند؟ یا شما به طور فعال در روز و در حال حاضر لحظات عکس در طول راه؟ من نمی توانم قاضی از USP خود باشم، اما موضوع شما، عروس و داماد، احتمالا می تواند باشد. ما یک پست خوب در مورد توصیفات و افزایش اعتماد در یک زمان انجام داده ایم، و من فکر می کنم این کار با عکاسی عروسی هم همین کار را می کند. اگر عروسی و دامادی عکس های مورد استفاده شما را در اینترنت نادیده بگیرند، این تصاویر عالی می تواند مردم را به وب سایت شما متمایل کند تا به همین سبک عکاسی کمک کند. این به معنای SEO نیست که به این طریق بهینه سازی شده است، اما اگر شما یک توصیف واقعی برای گالری عروسی / عکس (ها) اضافه کنید، که به تبدیل شما کمک می کند، درست است؟
البته شما همچنین یک متن اضافی در مورد نحوه کارتان در طول روز می نویسید.
عکاسی سهام و جستجوگرها

سئو تصویر
سئو تصویر


اگر شما حرفه ای در کسب و کار سهام عکس هستید، احتمالا برخی از عکاسی تصاویر سئو SEO را در حال حاضر انجام داده اید. برخی از دستورالعمل های کلی وجود دارد:
احتمالا یک یا چند نیش (فرو رفتگی) انتخاب کرده اید؛
شما همانطور که در مقاله ی خود در مورد تصویر سازی ذکر شده است، شما بهینه سازی تصویر درست و بیشتر را انجام می دهید؛
البته، شما سعی می کنید که عکس عای علامت گذاری شده را به جای عکس های اصلی قرار دهید.
در هنگام تفکر درباره SEO عکاسی، یک مسئله دیگر وجود دارد. اگر کسب و کار اصلی شما فروش عکس های سهام باشد، احتمالا نمی خواهید این کار را از طریق وب سایت خود انجام دهید. بسیاری از وب سایت هایی که به طور منظم بازدید می کنند و در فروش عکس های سهام تخصص دارند وجود دارد. تصاویر در این مقاله از عکاسان مختلف در YAY تصاویر ، منبع برای عکسهایی که ما دوست داریم استفاده کنیم. با استفاده از این وبسایت ها و به عنوان مثال Shutterstock یا iStockphoto توجه بیشتری به افرادی که این نوع عکس ها را دنبال می کنند، بسیار بیشتر خواهد شد.
اگر می خواهید عکس خود را به خوبی در این موتورهای جستجو در سایت انجام دهید، شما می خواهید بر روی توصیف تصویر متمرکز شوید. از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. نام فایل احتمالا به هر حال تغییر خواهد کرد. گر شما می توانید تصویر را تگ کنید، با استفاده از برچسب های مناسب، و نه مازاد، این کار را انجام دهید.
یک چیز دیگر: اکثر وب سایت ها برای یک عکاس نیز امکان پذیر است. به من بگو که چه کسی هستی اگر می توانم به داستان شما ارتباط داشته باشم، پول زیادی را برای عکس هایتان صرف می کنم.
عکاسی مواد غذایی و جستجوگرها

 

سئو تصویر
سئو تصویر

عکاسی مواد غذایی تصاویر سئو SEO یک بازی کاملا متفاوت است. موضوع بسیار محبوب است که می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه تصاویر برای اشتراک گذاری تنظیم شده اند. بله، این بدان معناست که اینها را به صورت رایگان به آنها بدهید. به خصوص برای عکس هایی که در حال پختن و آماده شدن غذاها گرفته و پردازش شده، دستور غذا به رتبه بندی های شما کمک زیادی خواهد کرد. حتی اگر این یک مجله باشد، احتمالا می توانید از دستور العمل استفاده کنید یا با یک لینک مرتبط شوید.
سیستم های اجتماعی که به طور گسترده ای با انتشار تصویر شما در وب، به طور واضح Pinterest وInstagram هستند . برای مثال Pinterest، به اضافه کردن داده OpenGraph به تصویر شما پرداخت می کند. اگر هرگز از آن خبر نداشتید، احتمالا عضو جدیدی در این وب سایت هستید. تگ های تصویر OpenGraph چیزی شبیه به این هستند:

مطمئن باشید که حداقل آن را اضافه کنید. در یک یادداشت جانبی: برای دستور غذا، شما باید از نشانه Schema.org استفاده کنید تا عکاسی خود را نیز بهبود بخشد.
EXIF و تصاویر اشیا
اگر چه من می خواستم یک پست بنویسم که عکاسان در مورد متون فکر کنند، اما نمی توانم کمی بهینه سازی فنی را ترک کنم. به خصوص برای عکاسان که EXIF و سایر داده ها را درک می کنند و مایلند که در تصویرهای آنلاین خود نیز آن را شامل شوند لطفا http://schema.org/ImageObject را بررسی کنید.
دلیل دیگر این است که داده های EXIF را شامل شود: برای جستجوگرها. در ویدئوی زیر، مت کاتز از گوگل به روشنی بیان می کند که گوگل توانایی خواندن این داده های EXIF را دارد و به گفته وی، Google حق استفاده از آن را به عنوان یک عامل، رتبه بندی می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که داده EXIF شما برای کلید واژه یا موضوع عکس شما بهینه شده است.
علاوه بر exifData ، شما همچنین می توانید مواردی مانند copyrightHolder وcopyrightYear  را در گیر کنید. این باعث می شود که موتورهای جستجو برای گرفتن این داده ها آسان تر شوند. آیا کپی رایت باعث می شود رتبه شما بهتر شود؟ احتمالا نه. اما من می خواهم این اطلاعات را شامل شود.
یکی دیگر از اطلاعات EXIF: ما اغلب توصیه می کنیم با استفاده از نرم افزار کاهش اندازه فایل مانندJPEGMini و ImageOptim . اطلاعات Exif در اکثر این برنامه ها حفظ می شود، اما لطفا از سؤالات و یا تغییرات در وب سایت های خود، مانند اینجا ، چک کنید.
چرا عکاسان از جستجوگرها متنفرند؟
ممکن است اشتباه کنم، اما به نظر من اکثر عکاسان از جستجوگر متنفر هستند. چرا فکر می کنم عکاسان از جستجوگر متنفرند؟ از آنجایی که به سادگی کمتر به عکاسی می انجامد و بارها با محتوای اضافی، محتوای متنی یا کد انجام می شود. نگهداری یک وب سایت ساده نیست شما ترجیحا باید کمی از همه چیز را بدانید. ما چندین سال گذشته وب سایت های عکاسی را بررسی کرده ایم. صادقانه بگویم، اگر دو نفر از این وب سایت ها در واقع محتوای دلخواه همراه تصاویر داشته باشند، بسیار زیاد خواهد بود.
همه اینها به این میرسد: اگر می خواهید عکس های خود را به یک داستان بگویید، لطفا این مقاله را به گوگل به صورت کتبی بگویید.

 

 

نمایش بیشتر

فاطمه شمس

فاطمه شمس | دکتری اقتصاد نظری و همچنین استاد دانشگاه خوارزمی تهران هستم . مدتی هست که در زمینه بازاریابی دیجیتال تحقیق می کنم و یکی از سایت هایی که با آن همکاری دارم سایت مستر وایز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا