آموزش سئو
موضوعات داغ

سرچ کنسول گوگل چیست ؟

در این آموزش میخواهیم شما را با سرچ کنسول گوگل بیشتر آشنا کنیم ، اینکه سرچ کنسول چیست و چه کاربری دارد و چگونه می تواند در سئو به شما کمک نماید. پس از بررسی سرچ کنسول می توانید سایت خود را به گوگل بشناسونید و نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود را هر چه بهتری بررسی نمایید پس این شما و این سرچ کنسول گوگل :

در این آموزش موارد زیر را بررسی می‌کنیم:

۱) گوگل سرچ کنسول چیست ؟

۲) نصب گوگل سرچ کنسول

۳)معرفی سایت مپ به گوگل

1 GSC Dash

ضمن بررسی مواردذکر شده، آموزش تصویری گوگل وبمستر (گوگل سرچ کنسول) را معرفی می‌کنیم. در این آموزش امکانات این ابزار قدرتمند بررسی شده و نحوه استفاده از آن‌ها به طور کاملا تصویری توضیح داده شده است.

لازم به ذکر است این آموزش براساس آخرین تغییرات سرچ کنسول است.

همچنین کتاب رایگانی را در اختیارتان قرار داده‌ایم. در این کتاب، نحوه نصب سرچ کنسول توضیح داده شده است. با مطالعه این کتاب می‌توانید ظرف ۱۰ دقیقه سرچ کنسول را نصب کنید.

علاوه بر این سایت پشتیبان وردپرس را معرفی می‌کنیم. سایت کمک وردپرس ،سایت پشتیبانی وردپرس است. این سایت ارائه دهنده خدماتی در حوزه وردپرس و بازاریابی اینترنتی است.

Google Search Console 780x405 1

از جمله خدمات این سایت معرفی نقشه سایت به گوگل است. با توجه به این که نقشه سایت از نظر سئو حائز اهمیت است؛ استفاده از این خدمت می‌تواند باعث افزایش بهره‌بری سایت شما شود.

با ما همراه باشید تا آموزش کامل سرچ کنسول را باهم بررسی کنیم.

نمایش بیشتر

فاطمه شمس

فاطمه شمس | دکتری اقتصاد نظری و همچنین استاد دانشگاه خوارزمی تهران هستم . مدتی هست که در زمینه بازاریابی دیجیتال تحقیق می کنم و یکی از سایت هایی که با آن همکاری دارم سایت مستر وایز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا